Vārda dienu šodien svin: Baiba, Barba, Barbara

Autobusu kustības saraksts

Autobusu kustības saraksts

Zvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīvaZvaigzne neaktīva
 

          Autobusu saraksts

      Baltais autobuss

7.45 Nagļu KN

7.47 Nagļi

8.00 Čeveri

8.05 Cakulu ģim.

8.10 Fiļipovu ģim.

8.12 Atspuka

8.15 Bārbaļu ģim., Nagļu ģim.

8.20 Svalbu ģim.,Strodu ģim.

8.22 Varakļānu KN, Atajevu ģim. 

8.27 Veipu ģimene

                     Zilā autobusa saraksts

7.30 Viļāni,  Undu ģim.

7.37 Viļāni, pie veikala ‘BIG’

7.50  Parfjonovu ģim.

8.00 Skola

8.13  Zepu ģim.

8.20 Stirniene ( Zvīdriņu ģim.)

8.25 Ļovāni (St.Skudra)

8.33  Svilānu ģim.

8.35  Čerņavsku ģim.

8.40 Skola

8.45  Smanu ģim.

Dekšāru pamatskolas mācību procesa organizēšanas kārtība no 2020.gada 1.septembra

kartiba

Stundu saraksts

images

Autobusu kustības saraksts

Zvanu saraksts

campas

©2017 Dekšāru pamatskola

Meklēt